ТУРЫ В ТУРЦИЮ, ЕГИПЕТ, ГОА, ТАИЛАНД
и др.
ВЫЛЕТ ИЗ ДОНЕЦКА И ДРУГИХ ГОРОДОВ УКРАИНЫ И РОССИИ.
БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ!
Skype: dana113111
Ваш личный
консультант
по турам
КСЕНИЯ
Виноградова

поможет
подобрать отдых

Воск для депиляции

Глибока епіляція зони бікіні здійснюється теплим воском. Холодний метод не буде ефективним для жорстких густого волосся. Через кілька сеансів, коли волосся змінять структуру можна спробувати і воскові смужки.

Для гарячого воску потрібно спеціальний нагрівальний прилад - воскоплав. Замінити його можна мікрохвильовою піччю або водяною банею.

Суміш наноситься шпателем, після застигання різко відривається. Воскові смужки нагріваються в руках і також після нанесення відриваються проти росту волосся.

Однієї банки воску вистачить на тривалий час, тому економити немає сенсу. Неякісний склад може привести до алергічних реакцій, подразнення.

Епіляція в домашніх умовах

Епіляція глибокого бікіні в домашніх умовах менш комфортна через важкодоступність зони. З досвідом дискомфорту буде все менше.

Для домашнього сеансу додатково знадобиться тільки велике дзеркало, в іншому процедура нічим не відрізняється від салонної.

Етапи проведення воскової депіляції будинку:

- розігрівається воск

- наноситься на оброблювану зону антисептичну средство

- після тальк

- потім воск

- матеріал різко отривается

- шкіра оброблюється

Щотижня використовувати скраб, щоб волосся не вростали. Якщо вони все ж вросли і привели до запалення, видалити їх зможе тільки косметолог за допомогою голки.

За добу до процедури варто відмовитися від гарячої ванни, лазні, сауни. Чи не відвідувати ці місця і після процедури протягом доби.

Депіляція бікіні в домашніх умовах робиться частинами. Занадто товста смужка може викликати сильний біль і травмувати шкіру.

Догляд за шкірою після епіляції

Депиляция воском Донецк

Після процедури на шкіру наноситься гель або спрей, який заспокоює шкіру і запобігає вростання волосся. Це засіб потрібно мати вдома і наносити щодня після душу. Через 3-5 днів використовуйте більш жорстку мочалку, скраб або пілінг.

Синтетична білизна потрібно замінити на бавовняне. Якщо червоні точки за день не пройшли, шкіру можна обробити аптечним кремом Боро Плюс або Рятувальник. Засоби мають загоюють і відновлюють властивостями.

Протипоказання для глибокої епіляції бікіні

Бразильське бікіні не робиться, якщо є такі проблеми:

- цукровий діабет;

- шкірні захворювання;

- освіти на шкірі;

- травмована шкіра;

- запалення, грибок, гнійники;

- вагітність;

- алергія на віск, смоли.

Можливі негативні наслідки

Зазвичай процедура переноситься легко. Ускладнення можуть виникнути при виборі неякісного воску, неправильній техніці епіляції, а також при недостатньо відросло волосся.

Якщо перегрітий матеріал - можливі опіки, поява роздратування або почервоніння. При неправильному відриві і недотриманні правил догляду за шкірою, фолікули можуть змінювати своє положення і волосся будуть вростати.

Депиляция воском Дивин

Часті питання і відповіді на них

Чи боляче робити депіляцію глибокого бікіні воском?

Відчуття залежать від індивідуального больового порогу і менструального циклу. З кожним разом процедура буде більш терпимей.

Чи потрібно робити знеболювання при депіляції глибокого бікіні воском?

Перший раз краще прийняти знеболюючий препарат всередину. Біль може посилитися через внутрішній страх і емоційний дискомфорт.

Через скільки з'являється волосся після воскової епіляції глибокого бікіні?

Ефекту вистачає не менш ніж на 3 тижні в деяких випадках і до 5 тижнів.

Псується чи шкіра в зоні бікіні від цієї процедури?

Якщо нехтувати процедурами по догляду, шкіра може стати більш грубою, лущитися. Регулярний скрабінг не дасть накопичуватися епідермісу, зробить шкіру м'якою і еластичною.

Joomla SEF URLs by Artio