ТУРЫ В ТУРЦИЮ, ЕГИПЕТ, ГОА, ТАИЛАНД
и др.
ВЫЛЕТ ИЗ ДОНЕЦКА И ДРУГИХ ГОРОДОВ УКРАИНЫ И РОССИИ.
БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ!
Skype: dana113111
Ваш личный
консультант
по турам
КСЕНИЯ
Виноградова

поможет
подобрать отдых

Пластика губ в косметологии Донецка

Кожному з нас доведеться зустрітися з відображенням зморшок на своєму обличчі у дзеркалі. На сухій шкірі вони виникають раніше, на жирній - пізніше, але уникнути їх появи не вдалося ще нікому, зморшки - природний побічний ефект старіння, проте можна повільнити цей процес, але повністю запобігти не в змозі.

Буквально ще 15 років тому доводилося вибирати: змиритися зі зморшками або лягати під скальпель хірурга, тепер сучасна косметологія має в своєму розпорядженні широким арсеналом безліч методів для їх безопераційного усунення. Контурна пластика - один з методів безопераційного усунення зморшок.

З допомогою контурної пластики позбутися зморшок можна:

- Швидко - результат видно відразу після процедури.

- Ефективно - видаляються як дрібні зморшки, так і великі, розгладжуються навіть глибокі носогубні складки.

- Безпечно - більше 30 мільйонів людей у всьому світі вже випробували цей метод на собі.

Контурная пластика в салонах красоты Донецка
Про контурну пластку

Хід дії контурної пластики гранично простий: якщо, за допомогою ін'єкції, ввести препарат під зморшку, то вона розгладиться. Проте просто це лише на перший погляд. Лікарі почали боротися зі зморшками таким способом в середині минулого століття, але ці спроби не були успішними. Проблема була в тому, що введення рідин було безпечним, але виникли проблеми: шкірні складки розгладжувалися не більше ніж на добу, а застосування більш щільних субстанцій супроводжувалося численними побічними ефектами через те, що вони відсторонювалися організмом.

Коррекция пластики губ в салоне Дивин Донецк


Багато жінок, яким вводили препарат, що містять парафін, силікон і подібні речовини, випробували на собі численні ускладнення від їх застосування, перш ніж були створені біосумісні гелі для контурної пластики.

В даний час, провідні фармацевтичні компанії займаються розробкою цих препаратів(філерів - наповнювачів; від англійського to fill - заповнювати). Проводяться масштабні клінічні дослідження, розроблені технології виробництва сотень гелів, але з них широкого поширення набули тільки десятки. Найбільш безпечними виявилися філери, що містять гіалуронову кислоту, яка є природним структурним елементом шкіри. Але їх біосумісність супроводжується тим, що вони засвоюються організмом, розсмоктуються і досягнутий ефект поступово зменшується.

Joomla SEF URLs by Artio