ТУРЫ В ТУРЦИЮ, ЕГИПЕТ, ГОА, ТАИЛАНД
и др.
ВЫЛЕТ ИЗ ДОНЕЦКА И ДРУГИХ ГОРОДОВ УКРАИНЫ И РОССИИ.
БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ!
Skype: dana113111
Ваш личный
консультант
по турам
КСЕНИЯ
Виноградова

поможет
подобрать отдых

Лечение купероза на лице в салоне Дивин Донецк

Більшість людей страждають від різних судинних проблем: варикозу, судинних зірочок, а також судинної сіточки - купероза. Купероз - це видима червона сітка судин на таких частинах особи як ніс, щоки і підборіддя. Дане захворювання може виникнути на будь-якому типі шкіри обличчя у жінок і у чоловіків. Однак набагато частіше куперозу схильні власники світлої і тонкої шкіри. Купероз з'являється внаслідок порушення кровообігу в шкірному покриві у вигляді зірочок або сіточки. Найбільш часто купероз проявляється на обличчі і ногах.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ КУПЕРОЗУ

Головною причиною купероза є генетична схильність. Набутий купероз виникає по ряду причин, серед яких:

- шкідливі звички;

- стреси і перевтоми;

- гормональні порушення, різні жіночі захворювання, вагітність, аборти, клімакс;

- серцево-судинні захворювання;

- прийом гормональних протизаплідних засобів;

- відвідування лазень і саун;

- знаходження в умовах різких перепадів температур;

- надмірне сонячне опромінення;

- підвищена чутливість шкіри;

- надмірне вживання шоколаду, кави, міцного чорного чаю, солінь, копченостей, зловживання алкоголем.

Лечение купероза лазером в косметологии Донецка

Лікування куперозу

Сучасна якісна діагностика, а також грамотно підібране лікування купероза, дозволяють не тільки істотно зменшити судинні дефекти, але і запобігти подальшому розвитку захворювання. Лікування купероза залежить від його виду, стадії розвитку і розмірів судинної сітки. Лікування, як правило, складається з декількох етапів, на кожному з яких лікарі застосовують взаємодоповнюючі косметичні засоби, які зміцнюють стінки капілярів, знімають почервоніння і підвищують еластичність шкіри. У дерматологічному відділенні клініки лікування куперозу здійснюється за допомогою інноваційної технології, яка дозволяє повністю вилікує хворобу.

"Купероз" - поширена естетична проблема шкіри. Виражається така проблема кровоносними капілярами, які помітно виділяються на поверхні шкіри, надаючи їй при цьому червонуватий відтінок. Виглядає така шкіра не естетично і навіть може бути небезпечною для здоров'я.

Зазвичай почервоніння помітно виділяються по обидва боки носа, на підборідді і на щоках. Сезон загострення - літній період (і вдень, і вночі). Згідно статистики спостережень явище купероза поширене у володарів світлої шкіри або у людей, які приймають на постійній основі певні ліки, як різні види антибіотиків або ліки для розрідження крові. Явище купероза також сильно помітно у людей, що вживають алкоголь у великих кількостях.

Избавиться от купероза на лице в Дивин Донецк

Мінливі погодні умови, різні види робіт і вразливість для шкідливих факторів, таких як сонце, здатні лише підкреслити проблему. У нашій країні явище купероза не є рідкісною проблемою. Багато людей страждають від неї в той чи інший період свого життєвого шляху. Тут причинами можуть бути і сонце, і алкоголь, і система охорони здоров'я.

Проблема пов'язана з розширенням кровоносних судин, розташованих близько до поверхні шкіри. У людей зі схильністю до куперозу проблема проявляється на тілі в місцях з особливо тонкою шкірою. Ці місця на шкірі виглядають червоними і сухими. Вони дуже чутливі до тепла і спеці.

Надлишок тепла, стресові ситуації або чесання шкіри можуть викликати продовження розширення кровоносних судин або пошкодження маленьких капілярів.

Joomla SEF URLs by Artio