ТУРЫ В ТУРЦИЮ, ЕГИПЕТ, ГОА, ТАИЛАНД
и др.
ВЫЛЕТ ИЗ ДОНЕЦКА И ДРУГИХ ГОРОДОВ УКРАИНЫ И РОССИИ.
БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ!
Skype: dana113111
Ваш личный
консультант
по турам
КСЕНИЯ
Виноградова

поможет
подобрать отдых

Лечебный массаж в салоне красоты в Броварах

Что собою являє рефлекторно-сегментарний масаж?

У механізмі його дії лежить принцип дії на спеціальні рефлексогенні зони і знання про взаємозв'язку всіх систем організму. Рефлексогенні зони - це особливі області на тілі людини, роздратування яких викликає ті чи інші рефлекси. Область поверхні тіла, якій відповідає внутрішній орган або система внутрішніх органів, називають сегментом. За реакцією на дотик в цих сегментах: на натиснення, додаток холоду або тепла - можна судити про стан відповідного внутрішнього органу. Сильна чутливість, біль і дискомфорт, а так само вогнища напруги і підвищеної хворобливості м'язів - це попередження про існуючі або майбутні захворюваннях.

Організм людини являє собою єдину цілісну взаємопов'язану систему. Ця єдність забезпечується роботою нейрогуморальної і ендокринної систем, під загальним контролем центральної нервової системи. При такій взаємозв'язку при виникненні несприятливих змін у внутрішніх органах в цей процес залучаються тканини поверхні тіла в певних зонах, рефлекторно пов'язаних з внутрішнім органом. І назад, впливаючи за допомогою рефлекторно-сегментарного масажу на потрібну ділянку поверхні тіла, можна домогтися сприятливих змін у функціонуванні всього організму.

Профессиональный массаж в Дивин

Коли необхідний рефлекторно-сегментарний масаж

Рефлекторно-сегментарний лікувальний масаж сприятливо позначається на стані і діяльності головного мозку, спинного мозку, серцево-судинної та дихальної системи, на органи грудної порожнини .. Масаж попереково-крижової зони поширює свій вплив на органи черевної порожнини, сечостатевої системи, малого таза, на що проходять там судини нижніх кінцівок. Масаж так само показаний при порушеннях в роботі опорно-рухового апарату. Так само, рефлекторно-сегментарний масаж ефективний при головних болях, при спазмах судин мозку і його оболонок. Потрібний ефект досягається багато в чому завдяки судинорозширювальній дії масажу.

Спектр застосування рефлекторно-сегментарного масажу налічує безліч захворювань. Професійний масаж проводять при стенокардії, серцево-судинної недостатності, при захворюваннях, пов'язаних зі спазмами судин і м'язів, ішемічної хвороби серця, хронічних бронхітах, пневмонії, бронхіальній астмі, плевриті, емфізему легенів, хвороби Рейно. Показаний при хронічних захворюваннях травної та сечостатевої систем поза стадії загострення: гастритах, виразковій хворобі, хронічних запорах, колітах, жовчно-кам'яної хвороби, холециститі, після перенесених важких захворювань, при болях після операцій, люмбаго (ревматичному ураженні квадратної м'язи попереку), при попереково-крестцовом радикуліті, при болях у попереку, обумовлених гінекологічними захворюваннями, при захворюваннях хребта та опорно-рухового апарату, варикозному розширенні вен.

Массаж в Броварах

Рефлекторно-сегментарний масаж в Броварах проводиться в нашому масажному салоні і як окрема процедура, і разом із загальним і класичним масажем з метою посилення оздоровчого ефекту.

 

Joomla SEF URLs by Artio