ТУРЫ В ТУРЦИЮ, ЕГИПЕТ, ГОА, ТАИЛАНД
и др.
ВЫЛЕТ ИЗ ДОНЕЦКА И ДРУГИХ ГОРОДОВ УКРАИНЫ И РОССИИ.
БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ!
Skype: dana113111
Ваш личный
консультант
по турам
КСЕНИЯ
Виноградова

поможет
подобрать отдых

Миостимуляция Дивин

Міостимуляція, що це за процедура така?

Міостимуляція - це порушення нервово-м'язових структур за допомогою слабких електричних імпульсів, що імітують природні електричні сигнали нервової системи.

Простіше кажучи, уявіть собі, як до невинно вбитої жабка, а точніше до м'язі, під'єднували електроди і, під дією електричного струму, м'яз починала скорочуватися.

Ось приблизно, те ж саме, тільки більш гуманно, відбувається при миостимуляции.

Міостимуляція (нейростімуляція, фізіостімуляція, міоліфтинг, електроміостимуляція, електростимуляція) - це застосування імпульсних струмів в лікувальних цілях.

Але так, до довідки, класично подібні процедури спрямовані на відновлення роботи м'язів, нервів, тканин, внутрішніх органів після травм, важких захворювань, тривалої вимушеної нерухомості.

Дана методика застосовується в фізіотерапії більше 30 років.

Це відмінна пассівна гімнастика для лежачих хворих, які не мають можливості отримувати фізичні навантаження традиційними способами.

Миостимуляция Дивин отзывы

Отже, огляньте себе: руки-ноги працюють?

Якщо так, то прийміть контрастний душ і викинете з голови цю блискучу ідею про міостімуляциі.

Хитрі бізнісмени, які мільйони роблять на ось таких наївних і ледачих людей, які хочуть схуднути, почали застосовувати миостимуляцію для корекції фігури, контурів особи, лікування целюліту, нарощування м'язової маси, зміцнення мускулатури, знеболювання при спазмах, перетворення в фей.

Показаннями для косметичної стимуляції є виражена в'ялість шкіри і м'язів, зайва вага, целюліт, порушення кровообігу, венозно-лімфатична недостатність - коротше, класичний старт пак сучасної людини.

Прояв карго-культу, не інакше, поклоніння формі і заперечення змісту.

Бачиш, як хтось володіє чимось, чим хочеш володіти ти, бачиш, як він себе веде і що робить, придумуєш причинно-наслідковий зв'язок (він володіє цим тому, що робить те-то і те-то), копіюєш його поведінку і усе, чекаєш.

Миостимуляция Дивин цены

На тому і працює реклама. Саме тому різні фітнес-збочення: від бодібілдингу до кросфіта отримали таку популярність.

Відбувається приблизно наступне: ви бачите на телеекрані / в інстаграме / де-завгодно людну, яка має тіло вашої мрії, не більше і не менше.

Ви бачите це вольове, перекошене від напруги обличчя давньогрецького бога / богині, роздуті вени, спітнілу майку, обтягуючі лосини.

При цьому ваш об'єкт обожнювання може виконувати якісь дивні рухи: підкидати набивної м'яч, смикати канатами, бити молотком по покришці (вправа а ля «суцільний випендрьож»), знову ж таки бути обмотаним дротами.

 

 

 

 

 

Joomla SEF URLs by Artio