ТУРЫ В ТУРЦИЮ, ЕГИПЕТ, ГОА, ТАИЛАНД
и др.
ВЫЛЕТ ИЗ ДОНЕЦКА И ДРУГИХ ГОРОДОВ УКРАИНЫ И РОССИИ.
БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ!
Skype: dana113111
Ваш личный
консультант
по турам
КСЕНИЯ
Виноградова

поможет
подобрать отдых

Плазмотерапия Киев

Багато чоловіків і жінок різних вікових груп страждають від посиленої порідіння і випадання волосся (алопеції).

Причини випадіння волосся, облисіння бувають різними це і генетична схильність, фізичне перенапруження, перенесені психоемоційні стреси і інфекції, нездорове харчування, хронічна нестача повноцінного білка в раціоні.

В результаті цих причин може подовжуватися фаза в'янення цибулини волоса до 5-6 місяців з його подальшим випаданням.

Поступово ця проблема загострюється відбувається порушення процесів ділення клітин волосся, метаболічних процесів у волосяних цибулинах, нерідко розвивається нейрогенне запалення. Волос стає більш тонким і світлим, обсяг волосся значно зменшується. 

Ін'єкційне введення аутоплазмой в багатьох випадках дозволяє зупинити випадання волосся і відновити їх зростання. Введення плазми, збагаченої тромбоцитами, в зони порідіння або випадання волосся стимулює «перезавантаження» циклу зростання волосяних фолікулів. 

Результати процедури плазмотерапії для волосся 

В результаті процедур PRP при лікуванні алопеції зупиняється випадання волосся, відновлюється їх зростання і структура. Волосяні фолікули переходять в стадію відновлення і росту. Нормалізується функція потових і сальних залоз шкіри голови. Посилюється стагнація зростання бактерій і грибків шкіри. Волос стає більш щільним і блискучим. Відновлюється структура і здоров'я волосся. 

Плазмотерапия Бровары

Скільки процедур PRP потрубно для відновлення ростa волосся? 

За допомогою плазмотерапіі припинення випадіння і відновлення росту волосся можна домогтися за 1-6 процедур. У кожному індивідуальному випадку число необхідних процедур визначає лікар. Як проводиться процедура PRP? 

У нашій клініці процедури PRP проводяться тільки з плазмою, отриманою з аутогенного крові власної крові пацієнта, забраної безпосередньо перед процедурою. 

Процес підготовки плазми простий і безпечний. Кров береться з вени пацієнта в спеціальний невеликий контейнер і центрифугируется протягом 5-10 хвилин для сепарації червоних кров'яних тілець і плазми. 

Далі отримана плазма (в чистому вигляді або змішана з іншими компонентами відповідно до рекомендацій лікаря і вибору пацієнта) без зволікання вводиться в проблемні ділянки тіла за певною схемою. 

Протипоказання до процедури PRP 

Плазмотерапію не можна проводити в разі наявності таких захворювань: важкі захворювання внутрішніх органів; вірусний гепатит; системні захворювання крові; вагітність; імунодепресивні стани; психічні розлади. 

Плазмолифтинг Киев


Як пацієнту паідготуватися до процедури PRP? 

- За 2-3 дні до процедури необхідно відмовитися від прийому антикоагулянтів. 
- За 1 день до процедури необхідно виключити з раціону алкоголь, жирні та смажені продукти, а також їжу з великим вмістом консервантів. 
- За 4 години до процедури необхідно утриматися від їжі, пити більше води.

 

Joomla SEF URLs by Artio