ТУРЫ В ТУРЦИЮ, ЕГИПЕТ, ГОА, ТАИЛАНД
и др.
ВЫЛЕТ ИЗ ДОНЕЦКА И ДРУГИХ ГОРОДОВ УКРАИНЫ И РОССИИ.
БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ!
Skype: dana113111
Ваш личный
консультант
по турам
КСЕНИЯ
Виноградова

поможет
подобрать отдых

Аквашайн премиум ревитализация в Донецке

Преміум ревіталізації це ін'єкційна методика заснована на препараті Аквашайн. Автором якої, А.В. Петрович, лікар-дерматолог, хірург і медичний директор холдингу FloSal.

У стандартних процедур ін'єкційного омолодження ряд загальних недоліків, які заподіюють клієнтам незручності: вони болючі, вимагають декількох днів на відновлення, а результат виявляється поступово.

FloSal розробив преміум ревіталізації першу beauty-методику «обідньої перерви», яка діє миттєво, не завдає незручностей і не вимагає відновного періоду!

Андрій Петрович каже: «Розробляючи цю методику, я, перш за все, орієнтувався на побажання своїх клієнтів. Я хотів, щоб у них не було більше страху перед процедурою: страху болю, переживань за свій вид під час відновного періоду і результати. Багато також бояться, що після відмови від процедури піде різке погіршення зовнішності. преміум ревіталізації ось одне рішення для всіх цих завдань. Ця процедура дозволяє лікувати клітини шкіри, зупиняти процеси старіння, розгладжувати зморшки, підтягувати овал обличчя, освітлити пігментні плями, повертати свіжість і дарувати сяйво.

Ми відпрацювали процедуру до дрібниць, втіливши в ній найсучасніші досягнення естетичної медицини. Ніякого болю і слідів від ін'єкцій. Миттєвий beauty-результат ось про що мріяли клієнти косметологів у всьому світі! Тільки Aquashine дозволяє виконати процедури класичної ревіталізації та преміум ревіталізації.

Аквашайн Aguashine ревитализация Донецк Дивин

Які унікальні переваги преміум ревіталізації?

- процедура проходить максимально комфортно;
- миттєвий ефект;
- не вимагає відновного періоду;
- відсутні сліди від ін'єкцій;
- чудовий результат зберігається тривалий період;
- не вимагає частих повторень.

Завдяки преміум ревіталізації Аквашайн немає необхідності відвідувати косметолога щотижня, досить 2-4 візиту в рік в залежності від віку.

Чи варто колоти Aquashine?

Багато хто сумнівається робити або не робити ревіталізацію Aquashine (Аквашайн). З одного боку, існують «лякають міфи» про процедуру. З іншого боку, реальні клінічні докази і факти, які спростовують ці міфи.

Аквашайн уколы в Донецке цена отзывы

Давайте розберемося:

Aquashine (Аквашайн) не має аналогів в світі!

Aquashine (Аквашайн) єдиний багаторівневий ревитализант, що представляє собою комплекс ГК з високотехнологічними біоміметичні пептидами.

Aquashine (Аквашайн) став вершиною еволюції ревіталізації та визнаний трендом 2016 року.

 

Joomla SEF URLs by Artio