ТУРЫ В ТУРЦИЮ, ЕГИПЕТ, ГОА, ТАИЛАНД
и др.
ВЫЛЕТ ИЗ ДОНЕЦКА И ДРУГИХ ГОРОДОВ УКРАИНЫ И РОССИИ.
БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ!
Skype: dana113111
Ваш личный
консультант
по турам
КСЕНИЯ
Виноградова

поможет
подобрать отдых

Лимфодренажный массаж руками в Донецке

Суть класичного масажу - механічне подразнення біологічно активних точок в поверхневих тканинах спеціальними прийомами. Ручний масаж може виконуватися з використанням мазей, кремів. Косметологія Дівін пропонує найбільш затребувані види: антицелюлітний, спортивний і лімфодренажний і інші.

Антицелюлітний массаж

Антіцеллюлітний масаж - це складна комбінація різноманітних технік, покликаних вирішити проблему «апельсинової корочки». Позитивні відгуки про антицеллюлитном масажі підтверджують його ефективність. На ранніх стадіях проблема целюліту носить естетичний, косметичний і психологічний характер. Рішення проблеми направлено на відновлення привабливості фігури. Залежно від локалізації проблеми розрізняють: масаж сідниць, масаж стегон і т.д. Для жінок через особливості конституції, особливо актуальний антицелюлітний масаж живота.

Згодом жирові комплекси погіршують регіональний крово- і лімфоток, що впливає на загальне самопочуття. На цій стадії потрібно вже більш глибоке і інтенсивне вплив. Значно кращий результат дає антицелюлітний масаж з маслом і антицелюлітний кремом. Аналізуючи ефект антицелюлітного масажу до і після курсу, відзначається не тільки зменшення кількості жирових клітин, а й повернення пружності шкіри, привабливості проблемних зон.

Массаж ручной от целлюлита отзывы в Дивин Донецк

Спортивний масаж

Всё більшої популярності набувають різні види спортивного масажу. Вони знаходять застосування як на етапі підготовки до фізичних навантажень, так і відновлення після інтенсивних тренувань і змагань. Основні цілі, які переслідують спортсмени, використовуючи масаж:

- поліпшення стану нервово-м'язового апарату, з акцентом на групи м'язів, які відчувають найбільші навантаження;

- підвищення спортивної працездатності;

- мобілізація функціональних можливостей організму спортсмена перед змаганнями;

- якнайшвидше повернення спортивної форми.

Ручной лечебный массаж цены в косметологии Дивин

Залежно від мети техніка спортивного масажу може бути різною. Масажний кабінет пропонує наступні види спортивного масажу:

- загальний спортивний масаж;

- підготовчий масаж;

- тренувальний масаж;

- відновний спортивний масаж;

- лікувальний спортивний масаж після травм.

Косметологія Дівін пропонує професійний масаж у зручний для вас час.

Joomla SEF URLs by Artio