ТУРЫ В ТУРЦИЮ, ЕГИПЕТ, ГОА, ТАИЛАНД
и др.
ВЫЛЕТ ИЗ ДОНЕЦКА И ДРУГИХ ГОРОДОВ УКРАИНЫ И РОССИИ.
БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ!
Skype: dana113111
Ваш личный
консультант
по турам
КСЕНИЯ
Виноградова

поможет
подобрать отдых

Шугаринг в Донецке

Шугарінг зони глибокого бікіні- делікатна процедура і якщо робити її в домашніх умовах самої собі, можливо, у вас виникнуть труднощі.

Однак не варто опускати руки. Трохи практики з урахуванням корисних рекомендацій- і схема наведення краси стане набагато легше.

Отже:

- плануючи робити шугарінг глибокого бікіні, за кілька днів до нього зробіть пілінг, а безпосередньо перед процедурою распарьте і гарненько очистіть шкіру, щоб суміш краще чіплялася і больові відчуття були менше;

- для проведення процедури виберіть прохолодне місце-суміш не буде розтікатися і липнути і зможе краще виконати свою функцію;

- інструкція проведення шугаринга має на увазі, що волосся повинне бути довжиною близько 5 мм (довші і більш короткі видаляти складніше і болючіше), тому при необхідності варто заздалегідь зробити інтимну стрижку;

- в процесі депіляції підтримуйте шкіру сухою, видаляйте потожіровие виступу і вологу, щоб суміш добре зчіплюються з волосяним покровом;

Сделать шугаринг

- спробуйте розтягувати шкіру при нанесенні, щоб волоски краще прилипали і при відриві викликали менше болю;

- намагайтеся зварити ідеальну суміш;

- не перетримуйте пасту на коже- 15-20 секунд для схоплювання досить.

Переваги шугаринга перед іншімі способами депіляції

По-перше, шугарінг бікіні проводитися тільки з натуральними інгредієнтами без будь-якіх хімічніх добавок, тому процедура безпечна й підходить даже власніцям дуже чутлівої шкіри, до того ж не віклікає алергічніх реакцій.

По-друге, шугарінг в зоне бікіні має ефект скрабу, Завдяк чому шкіра очіщається, а врослі волоскі- відаляються.

По-друге - це відмінний способ "підгодуваті" шкіру вітамінамі, яких у великій кількості знаходиться в лимонному соці, и при цьом зняти запаленою и освітліті пігментні плям.

По-четверте, даже если проводити процедуру самостійно, чи не вінікають опікі, так як у прідатній для использование суміші просто не вистача для цього температури.

Фактично, шугарінг- це цукрова епіляція бікіні, в процесі якої відаляється не тільки зовнішня частина волоса, але й цибулини.

Шугаринг в салоне

Завдяки цьому наступну процедуру можна робити через пару-трійку тіжнів, при цьом волосся ставатіме менше.

Протипоказання у шугаринга

Незважаючи на використання тільки натуральних компонентів, від цього методу депіляції варто відмовитися тим, чий організм не переносить будь-які складові цукрової маси.

В першу чергу це стосується хворих на діабет незалежно від ступеня тяжкості хвороби.

Якщо ви сумніваєтеся, краще попередньо проконсультуватися з лікарем.

Joomla SEF URLs by Artio